KISPÁLYÁS BAJNOKSÁGOK : BCD Halichoo - ÁCSI! Ennyit tudunk.

AC Villám Focisuli és            Futsal Club fényképe.

BCD Halichoo - ÁCSI! Ennyit tudunk. 3-2(1-1)

BCD: Tóth B. – Balla, Guti, Németh, Jenei. Cserék: Rózsa, Mándoky

ÁCSI: Tóth T. – Debrődy, Ifj. Kolozsvári, Petczer, Horváth

A mérkőzést nagy várakozás előzte meg, hiszen az alapszakaszban rendkívüli izgalmak után végül az „ÁCSI! Ennyit tudunk.” nevű formáció győzedelmeskedett. Guti Dávidéknak mindenképpen győzni kellett volna ahhoz, hogy előzni tudjanak, illetve egyáltalán maradjon esélyük megszerezni a végső győzelmet is.

A derbi aztán nem úgy indult, ahogyan sokan várták. Ifj. Kolozsvári László góljával már az első percben vezetést szerzett az ÁCSI, miután a BCD Halichoo nagyszerű labdát ajándékozott ellenfelének.

A folytatásra tempót váltott a sárga mezes csapat, illetve a pontosabb, határozottabb játék kaput eltaláló lövéseket is eredményezett. Különösen Balla és Guti volt aktív ezen a téren, ám kísérleteiket sokáig nem koronázta siker. Az első félidő végén aztán Balla Dávid távoli bombája egyenlítést jelentett együttesének.

A második játékrészben tovább folytatódott a Halichoo hadjárata, ám Tóth Tamásék kontráiban rendszerint benne volt a gólszerzési lehetőség, viszont Tóth Balázs kapus, vagy a védelem állta a sarat. Kb. 8 percnyi játék után aztán a sárgák fordítani tudtak, Mándoky Olivér góljával már 2-1 volt az állás. Az összecsapás 34. percében már 3-1-et mutatott az eredményjelző, sokan azt gondolták, hogy eldőlt a párharc. Debrődy Attila azonban két perccel a vége előtt szépíteni tudott (2-3), illetve a meccs legnagyobb izgalmai az utolsó 50 másodpercre maradtak.

Az ÁCSI! valósággal odaszegezte kapuja elé a Halichoot, illetve sorozatos lövésekkel riogatta Guti Dávidot és társait. Másodpercek alatt több szögletet rúgott a kék mezes banda, illetve több lövéssel próbálkozott, mint korábban tíz perc alatt. Mivel azonban az eredmény már nem változott, a három pontot a BCD Halichoo szerezte meg, amivel meg is előzte riválisát a felső ház tabelláján.

Tóth Tamás (ÁCSI): Először is szeretnék gratulálni a Halichoonak a győzelemhez! Érdekes meccset játszottunk egymás ellen. Sajnos a végére elfáradtunk, de így is közel álltunk a döntetlen kiharcolásához. Valószínűleg ezek után már csak a 4. hely a reális célkitűzés a számunkra, de ez is szép eredmény a csapatunktól.

Sok sikert kívánok Dávidéknak a további küzdelmek során!

Guti Dávid (BCD Halichoo): Nem volt szép meccs, inkább a brusztolás jellemezte a rangadót. Érződött, hogy tétje van a meccsnek, nem egy laza, egymás közti játék volt. Nagyon akartuk ezt a győzelmet, aminek csak azért van jelentősége, mert ezután a Másnaposokat is sikerült két vállra fektetni. Tomiéknak további sok sikert kívánunk a rájátszás további mérkőzéseihez!

SúgóSúgó

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre